Witamy na stronie Busweekend

Jesteśmy firmą transportowo – turystyczną, która jest alternatywą dla tradycyjnych biur podróży i firm przewozowych.

Busweekend przewóz osób Katowice

Jesteśmy firmą oferującą profesjonalne przewozy pasażerskie. W transporcie stawiamy, nie tylko na bezpieczeństwo i komfort, ale również czas podróży, cenę, a także skupiamy się na indywidualnych potrzebach naszych klientów, starając się zawsze dopasować do ich specyfiki. Dokładamy starań, by każdy nasz pasażer czuł się zaopiekowany i wspominał podróż z nami, jako czas wypoczynku i beztroski.

Współpracując z nami, możecie Państwo zawsze liczyć na:

-nowoczesne, zadbane i czyste pojazdy

-pomocnego, miłego i profesjonalnego kierowcę

-kompleksową i bezproblemową obsługę

Ponadto tworzymy dla Państwa oferty wyjazdów na koncerty, a także wyjazdów weekendowych i wakacyjnych, ale jesteśmy również otwarci na Państwa pomysły i sugestie, co do ewentualnych wyjazdów. Służymy pomocą przy rezerwacji noclegów, wyborze miejsca wypoczynku, transporcie nietypowym (np. przewóz rowerów, kajaków itp.)

Specjalizujemy sie w obsłudze klienta indywidualnego oraz grup kilku/kilkunastu osobowych, ale dzięki stałej współpracy z innymi przewoźnikami gwarantujemy obsługę niemal każdej liczby pasażerów. Zapraszamy do współpracy!

Czym się zajmujemy

Busweekend przewóz osób Katowice

Przewóz osób Katowice

Oferujemy naszym klientom przewozy komfortowymi pojazdami różnej wielkości, na terenie kraju i Europy. Posiadamy wszelkie, niezbędne certyfikaty i licencje oraz utrzymujemy nasze pojazdy w doskonałym stanie technicznym, aby państwa podróż przebiegała bezpiecznie i komfortowo. Wszelkich starań, by tak się stało, dołoży również doświadczony, miły i zawsze służący pomocą kierowca. Dowieziemy Państwa na czas i na miejsce za przystępną cenę. Zapraszamy do współpracy zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne.
Busweekend przewóz osób Katowice

Wyjazdy na koncerty

Organizujemy wyjazdy z Katowic na koncerty i festiwale odbywające się w Polsce i sąsiednich krajach. Na bieżąco informujemy o wyjazdach na poszczególne eventy. Jeśli wybieracie się Państwo na koncert, którego nie mamy w planie, macie grupę chętnych, zawsze możecie zadzwonić i zamówić busa na ten wyjazd:) Rozpiska naszych wyjazdów koncertowych w menu głównym.
Z naszym busem dojedziesz na koncert najszybciej i najwygodniej!

Transfery na lotnisko/z lotniska

Zapraszamy do korzystania z transportu do portów lotniczych znajdujących się na terenie kraju. Z nami dotrzesz na lotnisko szybko, sprawnie i bezpośrednio spod drzwi Twego domu/hotelu. Jeśli organizujesz przejazd dla swojego gościa, możesz być spokojny, anglojęzyczny szofer zadba o niego i punktualnie dostarczy pod wskazany adres.

VIP Transfer

Przewóz indywidualny dla najbardziej wymagających gości. Luksusowa limuzyna za rozsądną cenę. Transfery lotniskowe, przewóz gości hotelowych, partnerów biznesowych. Doskonale sprawdza sie również, jako przewóz Pary Młodej do Ślubu.

Obsługa imprez okolicznościowych

Zachęcamy wszystkich organizujących imprezy okolicznościowe, takie jak: wesela, chrzciny, urodziny itp.  do skorzystania z naszych usług w zakresie obsługi transportowej Państwa gości. Jesteśmy otwarci na różne warianty, a sposób naliczania ceny dostosowujemy do specyfiki danej usługi, tak aby zachować płynność obsługi i dać Państwu komfort, a zarazem zoptymalizować koszta

Organizacja wieczorów kawalerskich/panieńskich

Zorganizujemy ten specjalny wieczór od A do Z, rezerwując miejsca w klubach, noclegi i całą resztę. Oczywiście – zgodnie ze standardami firmy Bus-Weekend – ofertę dopasujemy do Waszych zainteresowań, budżetu, ilości czasu i innych sugestii.

Busweekend przewóz osób

R

100% Bezpieczeństwa

R

200% Profesjonalizmu

R

300% Komfortu

KONTAKT

Bus-Weekend

Tel : +48 500 265 820

Krasińskiego 26/25, 40-019 Katowice, Polska

E-mail: poczta@busweekend.pl

Nr konta bankowego: ING Bank Śląski:  

80 1050 1214 1000 0097 0531 8245

2 + 7 =

Call Now Button